Úvod Vedení oddílu

Činovníci

Švejšušu Veronika Ryantová - Švejšušu

V oddíle Ztracená Hvězda jsem od svých 6 let. Od roku 2008 jsem rádcovala různým – jak vlčáckosvětluškovským, tak skautským družinám a letos vedu družinku mladších vlčat a  světlušek – Vlaštovky. Od ledna 2015 jsem hlavní vedoucí oddílu.

Jinak studuji prvním rokem magisterský obor Mezinárodní teritoriální studia (Ruská a euroasijská specializace) na Univerzitě Karlově a hraji na housle.

Kontakt:   ✆ 605 310 362   ✉ RyantovaVeronika@seznam.cz

Ondřej Ondřej Trepeš - Vondráš

Vedoucí družiny Veverek, zdravotník, vodák a latinář. Sleduje stejný cíl skautské výchovy jako lord Robert Baden-Powell of Gilwell:
"Potlačení našeho já, rozvíjení lásky k bližnímu a služba druhým dokonale mění lidské srdce, dělají z člověka jinou bytost. Přestává se potom ptát: ‘Co dostanu?’ ale ptá se: ‘Co mohu v životě dát jiným?’ … Charakter je totiž nejcennější hodnotou jak pro národ, tak pro jedince."
(Aids to scoutmastership, 1920)."

Kontakt:   ✆ 721 336 178   ✉ Ondrej.Trepes@seznam.cz

Slaneček Kateřina Zíková - Slaneček

Do Ztracené hvězdy jsem přišla v roce 2003 a o devět let později jsem se dostala vedení družiny Vlaštovek. Poté jsem působila jako oddílová rádkyně u skautských družin a letos se starám o naše nejmladší členy - Mravence. Když s nimi zrovna nedevastuji Malejov, studuji na FTVS UK, čtu, trénuji děti v gymnastickém oddíle, brnkám na kytaru a připravuji skautský kurz Žirafa nebo se jinak psychicky sbírám na další schůzku s benjamínky.

Kontakt:   ✆ 720 528 276   ✉ katerina.zikova@centrum.cz

Damián Damián Petr - Damián

Ve skautu se pohybuje s přestávkou od svých 6 let. Když zrovna není na výpravě se skauty, kde zažije plno prožitků, uklízí hampejz ve skladu. Jeho ideálem je vést skauty k uvědomění si, jak velkým bohatstvím může být podstata skautingu pokud je žita, jaké důsledky to může mít na ně samé a na lidi v dnešním chaotickém světě.

Kontakt:   ✆ 737 782 544   ✉ damian.petr@seznam.cz

Roveři a rangers

Mladší vedení

Pastelka (Anežka Türková) - ✉ pastela135@seznam.cz     ✆607 851 082