Úvod Vedení oddílu

Činovníci

Švejšušu Veronika Ryantová - Švejšušu

Do oddílu Ztracená hvězda jsem vstoupila ve svých 6 letech. Od té doby jsem stihla pozlobit své vedoucí, složit světluškovský i skautský slib, tak trochu si stavět hlavu a zažít spoustu radosti a dobrodružství na táborech a výpravách. Od roku 2008 jsem se pohybovala ve vedení družin skautů a skautek i různě starých vlčat a světlušek. K tomu jsem v lednu 2015 převzala úlohu hlavní vedoucí oddílu. V současnosti přímo nevedu žádnou družinku o to víc mám ale čas se prostřídat na schůzkách všech družin našeho oddílu. Od druhého pololetí budu k tomu pomáhat Haničce s vedením Mravenců.
Jinak letos dokončuji studium Mezinárodních teritoriálních studií (se specializací na ruský a eurasijský prostor) na FSV UK. Podzimní semestr strávím na studijním pobytu v Moldavsku, v Kišiněvě.

Kontakt:   ✆ +420 605 310 362 / +373 794 76 812   ✉ RyantovaVeronika@seznam.cz

(do konce ledna 2019 nevolejte, napište email)

Ondřej Ondřej Trepeš - Vondráš

Skaut, zdravotník, vodák a latinář. Sleduje stejný cíl skautské výchovy (a sebevýchovy) jako lord Robert Baden-Powell of Gilwell:
"Potlačení našeho já, rozvíjení lásky k bližnímu a služba druhým dokonale mění lidské srdce, dělají z člověka jinou bytost. Přestává se potom ptát: ‘Co dostanu?’ ale ptá se: ‘Co mohu v životě dát jiným?’ … Charakter je totiž nejcennější hodnotou jak pro národ, tak pro jedince."
(Aids to scoutmastership, 1920)."

Kontakt:   ✆ 721 336 178   ✉ Ondrej.Trepes@seznam.cz

Slaneček Kateřina Zíková - Slaneček

Do Ztracené hvězdy jsem přišla v roce 2003. Od roku 2012 se podílím na vedení různých družin, letos jsou to Makaci (mladší vlčata a světlušky). Když s nimi zrovna nedevastuji Malejov, studuji na FTVS UK, čtu, trénuji děti v gymnastickém oddíle, brnkám na kytaru a ukulele, podílím se na přípravě různých skautských kurzů (Žirafa, ZZA Perla) nebo se jinak psychicky sbírám na další schůzku s Makaky.

Kontakt:   ✆ 720 528 276   ✉ katerina.zikova@centrum.cz

Vedení družin

Roveři a rangers

Externisté