Úvod Vedení oddílu

Činovníci

Švejšušu Veronika Ryantová - Švejšušu

Do oddílu Ztracená hvězda jsem vstoupila ve svých 6 letech. Od té doby jsem stihla pozlobit své vedoucí, složit světluškovský i skautský slib, tak trochu si stavět hlavu a zažít spoustu radosti a dobrodružství na táborech a výpravách. Od roku 2008 jsem se pohybovala ve vedení družin skautů a skautek i různě starých vlčat a světlušek. K tomu jsem v lednu 2015 převzala úlohu hlavní vedoucí oddílu. V současnosti působím u družiny Mravenců.

Kontakt:   ✆ +420 605 310 362   ✉ RyantovaVeronika@seznam.cz

Ondřej Ondřej Trepeš - Vondráš

Skaut, zdravotník, vodák a latinář. Sleduje stejný cíl skautské výchovy (a sebevýchovy) jako lord Robert Baden-Powell of Gilwell:
"Potlačení našeho já, rozvíjení lásky k bližnímu a služba druhým dokonale mění lidské srdce, dělají z člověka jinou bytost. Přestává se potom ptát: ‘Co dostanu?’ ale ptá se: ‘Co mohu v životě dát jiným?’ … Charakter je totiž nejcennější hodnotou jak pro národ, tak pro jedince."
(Aids to scoutmastership, 1920)."

Kontakt:   ✆ 721 336 178   ✉ Ondrej.Trepes@seznam.cz

Slaneček Kateřina Zíková - Slaneček

Do Hvězdy jsem přišla v roce 2003. Od roku 2012 jsem se podílela na vedení různých družin, od mravenců až po skauty. Mimo oddíl studuji na FTVS UK, čtu, trénuji děti v gymnastickém oddíle, brnkám na kytaru a ukulele, cestuju a podílím se na přípravě různých skautských kurzů (Žirafa, ZZA Perla)...zkrátka nabitý program.☺ Jo a momentálně jsem na půl roku v Norsku, kde “studuji” zdejší přírodu a průvodcování po horách, fjordech a jezerech.

Kontakt:   ✆ 720 528 276   ✉ katerina.zikova@centrum.cz

Vedení družin

Roveři a rangers

Externisté